O nas

Mam na imię Ania i mieszkam w Krakowie. Z wykształcenia jestem magistrem Inżynierii Środowiska, a z pasji fotografem od kilku lat. Ukończyłam różne kursy i dwuletnie studium fotografii na Akademii Fotografii w Krakowie. Dużą cześć mojej pracy zajmują reportaże głównie fotografia ślubna w której ważna jest dla mnie naturalność, proste i nie wymuszone kadry, uchwycone chwile radości i wzruszeń. Wierzę, że do tak wykonanych zdjęć będziecie wracać przez wiele lat. W plenerze ślubnym puszczam wodze fantazji ponieważ podczas takiej sesji możemy wykreować świat jak z bajki. Czasami każdy chciałby przenieść się do innego, nierealnego świata.  Za pomocą gadżetów, odpowiednich strojów i urokliwych zakątków jesteśmy w stanie to zrobić !

Kolejnym ważnym aspektem  jest dla mnie fotografia kulinarna. Z czystym sumieniem przyznam, że jest to mój konik fotograficzny, który pojawił się z pasji do gotowania i pieczenia. Mam też przyjemność współtworzyć bloga kulinarno-ślubnego dla portalu abcslubu.pl. W fotografii kulinarnej ważny jest każdy najdrobniejszy element, dlatego też oprócz elementów technicznych zwracam dużą uwagę na stylizację potrawy, dobór rekwizytów, które namiętnie kolekcjonuję.  Zapraszam wszystkich do współpracy i na swojego bloga SelektywneSmaki.pl. W swojej karierze fotograficznej mam przyjemność współpracować min. z magazynem WESELE ( również jako stylista) a także z portalem abcslubu.pl.

Mam na imię Michał , z Anią znam się od dawna, a do Koloru Selektywnego dołączyłem  trzy lata temu. Moją pasją od wielu lat jest utrwalanie ludzkich emocji, krajobrazów, przedmiotów…  w formie filmu. Filmy ślubne jakie tworze trudno jest określić jednym zdaniem. Są wyjątkowe i indywidualne jak każdy z nas. Pełne emocji bez zbędnego pośpiechu…